CardFinans Ekstre Güvencesi

Kredi kartı ekstrelerinizi güvence altına alın, işsiz de kalsanız güvencesiz kalmayın

Buradasınız

 

CardFinans Ekstre Güvencesi Hayat Sigortası sayesinde işsiz kalmanız ya da iş göremez durumda olmanız halinde ekstre borcunuz sizin adınıza QNB Finansbank'a ödenir.

Neden CardFinans Ekstre Güvencesi?

  • İşsiz kalmanız durumunda kira, fatura gibi masrafların yanında bir de kredi kartı borcunuzu düşünmezsiniz.
  • Yaşam kaybı ve kaza sonucu sürekli sakatlık durumlarında da kart borcunuz güvence altındadır.
  • Tüm bu güvencelere sahip olmak için kredi kartı borcunuzun aylık sadece %1,5'ini ödemeniz yeterlidir.

Teminatlar

İşsizlik Teminatı (Bordrolu Çalışanlar İçin)

İşvereniniz tarafından işten çıkartılmanız halinde (haklı sebepler hariç), işsiz kalmanızdan önceki son kredi kartı bakiyeniz (ileri döneme ait taksit ödemeleri de dahil) teminat limitleri ile sigorta genel ve özel şartları dahilinde ödenir

Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik Teminatı (Serbest Meslek Sahipleri İçin)

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza veya hastalık sonucu iş göremez duruma gelmeniz halinde, kredi kartı borç bakiyeniz teminat limitleri ile sigorta genel ve özel şartları dahilinde ödenir.

Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı (Diğer Çalışma Durumları İçin)

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza veya hastalık sonucu hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, 7 gece veya daha fazla süreyle hastanede yatmanız halinde kredi kartı borç bakiyeniz teminat limitleri ile sigorta genel ve özel şartları dahilinde ödenir.

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen teminat tutarı size ödenir.

- İşsizlik, Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik ve Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Tazminat teminatlarının geçerli olması için sigortanızın başlangıç tarihinden itibaren 90 gün bekleme süresi uygulanmaktadır. Poliçenin yenilenmesi durumunda bu süre aranmayacaktır.

- İşsizlik ve Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik teminatlarına hak kazanmak için geçmesi gereken süre işsiz kalınan tarihten/iş göremezliğin tespit edildiği raporun tarihinden itibaren 30 gündür.

- Card Finans Ekstre Güvencesi Yıllık Hayat Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Teminat Tutarları

Bu ürününde teminat tutarları CardFinans kredi kartınızın son ekstre tutarına ve varsa ödenmemiş borç tutarına göre belirlenmektedir. Örneğin Güncel borcu 1.000 TL olan bordrolu çalışan, 1.000 TL tutarında vefat/kaza sonucu sürekli sakatlık/işsizlik teminatına sahip olur.

Tazminatın ödenmesi aşamasında mevcut çalışma durumunuza göre işsizlik/kaza veya hastalık sonucu geçici iş göremezlik/kaza veya hastalık sonucu gündelik hastane tazminatı teminatlarından yalnız bir tanesi ödenir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi bir yıldır. Dilerseniz otomatik yenileme talimatı vererek poliçenizin her yıl yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Prim Tutarı

Ekstre Borcu Aylık Prim
1.000 TL 15 TL

Yukarıda verilen prim tutarları aylık primi gösteren örnek tekliflerdir ve yaklaşık tutarları ifade etmektedir.