Grup Emeklilik Planı | Cigna Finans

Grup Emeklilik

Cigna Finans'ın Grup Emeklilik planı ile çalışanlarınızın emeklilik hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Grup Emeklilik sözleşmesi, şirketiniz ve personeliniz için hazırlanmış avantajlı fırsatlar sunar. Çalışanlar en az yedi yıllık sürenin sonunda, Grup Emeklilik paketi kapsamında işverenler tarafından ödenen katkı payları ile bu katkı paylarına eklenen ek faydalardan sağlanan gelirin tamamını elde etmeye hak kazanırlar.

 

Grup Emeklilik Ürünleri

Grup Emeklilik Yatırım Fonlarımız

Finans Portföy tarafından yönetilen birbirinden avantajlı yatırım fonlarımız birikimlerinize değer katıyor.

Birinci Değişken Grup Emeklilik Yatırım Fonu
Orta-3

Fon yönetmeliğin 6. maddesinde belirtilen, fon paylarının Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Yönetmelik çerçevesinde kurulan grup emeklilik planları ve sözleşmeleri kapsamında yer alan belirli kişi ya da kuruluşlara tahsis edilmesi amacıyla kurulmuş grup emeklilik yatırım fonudur.

Kamu Borçlanma Araçları Grup Emeklilik Yatırım Fonu

Fon yönetmeliğin 6. maddesinde belirtilen fon paylarının Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Yönetmelik çerçevesinde kurulan grup emeklilik planları ve sözleşmeleri kapsamında belirli kişi ya da kuruluşlara tahsis edilmek üzere kurulmuş olan grup emeklilik yatırım fonudur.

Devlet Katkısı Yatırım Fonlarımız

Katılım Katkı Emeklilik Yatırım Fonu

Fon, bireysel emeklilik sistemindeki katılımcıların devlet katkısı tutarlarının değerlendirilmesi amacı ile kurulmuştur. Fon portföyüne alınacak menkul kıymet seçiminde ve sınırlamalarında Yönetmelik ve Devlet Katkısı Hakkında Yönetmelik'te belirlenmiş olan sınırlamalara uyulur.

Katkı Emeklilik Yatırım Fonu

Fon, ağırlıklı olarak sabit getirili menkul kıymetlere ve sınırlı oranda da değişen piyasa koşullarına göre BIST 100 endeksinde bulunan paylara yatırılan, hem sermaye kazancı hem de temettü ve faiz geliri elde etmeyi hedefleyen bir fondur.

Fon Performansları

Bireysel Emeklilik yatırım fonlarımızı karşılaştırın.

Bültenlerimiz

Periyodik bültenlerimizi inceleyin.

Kamuyu Sürekli Bilgilendirme Formları
Finans Portföy

Yepyeni yatırım fırsatlarının kapılarını aralayın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.