Cigna Finans’tan “Her Eve Lazım” dedirten sigorta! | Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Cigna Finans’tan “Her Eve Lazım” dedirten sigorta!

 

Cigna Finans Emeklilik, geleneksel Türk ailesinin en sık ihtiyaç duyduğu hizmetle dikkate alarak yeni bir ürün çıkardı.

Hayat sigortası ve bireysel emeklilik sektöründe hizmet veren Cigna Finans Emeklilik 2015 yılında yeni ürünleriyle iddealı bir giriş yaptı.

Dünya sigorta devlerinden Cigna ile Türkiye'nin en güzçlü bankalarından Finansbank A.Ş.'ninortaklığında hızla büyüyen Cigna Finans Emeklilik geleneksel Türk ailesinin tüketim ihtiyaçlarından yola çıkarak yıllık 225 TL'ye "Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası" adı altında yeni bir ürürn çıkardı. 

Ürün, kaza sonucu vefat ve kaza sonucu sürekli sakat kalma risklerine karşı 30 bin TL tutarında teminat içeriyor. Ayrıca, Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü Kapsamında Türk tüketicisinin günlük ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış Aile Destek Hizmetleri ile sigortalı ve ailesinin önemli bazı fırsatlarla buluşturuyor. Ücretsiz/indirimli hizmetler!

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası sahibi Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyelerine sunulan Aile Destek Hizmetleri sayesinde; ev destek (klima,kombi bakımıgibi) araç bakım (araç check-up, klima bakımı gibi) ve alışverişte (kuyum, giyim vb) ücretsiz ve/veya İndirimli hizmetleri ile çok seçenekli fırsatlardan yararlanma imkanı sunuyor.

Hedef; Türk ailesinin bütçesini koruyan faydalar yaratmak 

"Geleceğim Konusunda Endişeliyim." "Sigortalar çok pahalı" kaygısını taşıyan herkesi sigorta ile tanıştırmak isteyen Cigna Finans, bu amaçla " Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası" ürünü yararlandırdığı ek faydalar için ayrıca hiçbir ücret almaksızın yıllık sadece 225 TLgibi bir primle satışa çıkardı.

Tasarladıkları müşteri dostu ürünlerle Türkiye'de Hayat Sigortasının temel ihtiyaç olduğuna olduğuna dair toplumsal bilinci de artırmayı amaçladıklarının altını çizen Cİgna Finas Emeklilik Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fidan Bayandır Yıldız, "Müşterilerimizin olası yaşamsal risklerini teminat altına alan ürünlrimizi herkesin ulaşabileceği fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz " dedi.

Kısa süre içinde yine sektörde büyük ses getirecek yeni bir ürürn daha ekleyeceklerinden dikkat çeken Yıldız, "Müşterilerin geleceğini güvence altına alırken bugünlerini kolaylaştıracak yenilikçi ürünleriyle 2015 yılının Türkiye'de Cigna Finans Emeklilik'in yılı olacagını" ifade etti. Ürüne peşin veya veya taksitli ödeme seçeneğiyle Cigna Finans Emeklilik'in Acentesı tüm Finansbank A.Ş. şubelerinden ulaşmak mümkün. Ayrıca, ürünle birlikte sunulan Aile Destek Hizmetleri ile ilgili tüm bilgiler Cigna Finans Emeklilik Çağrı Merkezi veya web adresinden temin edilebilir.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.