Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası

Acil durumlarda ihtiyacınız olan hastane desteği hep yanınızda

Ayda 16 TL'den başlayan ödemeler

Hem kendimi güvence altına aldım hem de avantajlı hizmetlerden yararlandım ve çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim ilginize. Ömür boyu sizlerle birlikte çalışmak isterim. Çok sağolun.
Sibel G., İSTANBUL

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası bir başınıza gelebilecek acil durumlar karşısında ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar.

Neden Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu hastanede yatarak tedavi görmeniz gerektiği zaman günlük para ödemesi yapar.
  • Kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlar.
  • Kaza sonucu yaşam kaybında ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.
  • Bu parayı fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 

Teminatlar
Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, hastanede yattığınız her bir gün için poliçenizde yazılı teminat tutar size ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde sürekli olar

Teminat ve Prim Tutarları

Bu ürün ile birlikte iki farklı teminat paketi seçeneği sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre dileğiniz paketi seçebilirsiniz.

TEMİNATLAR PAKET 1 PAKET 2
Kaza Sonucu Vefat Teminatı 10.000 TL 15.000 TL
Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı 10.000 TL 15.000 TL
Kaza Sonucu Gündelik Hastane Teminatı(Günlük)

125 TL

200 TL

Yıllık Prim Tutarı

185 TL

280 TL

Sigorta Süresi
Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz
 
*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.
 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.