İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası

Gülümsemeniz, gözleriniz ve siz korumamız altındasınız

Ayda 25 TL'den
başlayan ödemeler

Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü sayesinde gözlük alırken sunulan indirimden yararlandım. Çok memnun kaldım. Çok teşekkürler.
Çetin Ç., İSTANBUL
 

Kendinizi ve sevdiklerinizi kazalara karşı korurken aynı zamanda diş ve göz sağlığı ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek ve hayata bakış açınızı değiştirebilecek harika bir çözüm önerimiz var.

Neden İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlar.
  • Kaza sonucu yaşam kaybında ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.
  • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz diş ve göz sağlığı hizmetleri, indirimler ve daha fazlasını sunar.

Gülen Yüzler Premium Sigortası

Teminatlar
Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen teminat tutarı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda belirtilen oranlar nispetinde size ödenir.

**Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

**İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Teminat ve Prim Tutarları

Bu ürün ile birlikte aşağıdaki teminatlar sunulmaktadır;

TEMİNATLAR TEMİNAT TUTARLARI PRİM TUTARI
Kaza Sonucu Vefat 50.000 TL 25 TL x 12 Ay
Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık 50.000 TL

Yukarıda verilen prim tutarı 12 ay taksitli örnek tekliflerdir ve yaklaşık tutarları ifade etmektedir. 12 ay taksit seçeneği yalnızca mail order ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

İndirimli ve Ücretsiz Hizmetler

İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye diş ve göz sağlığı hizmetlerinizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu ürün kapsamında sunulan Ayrıcalıklar Kulübü hizmetleri

Yılda iki defa ücretsiz olmak üzere,

  • Göz doktoru muayenesi,
  • Diş doktoru muayenesi,
  • Diş taşı temizliği,

Yılda bir defa ücretsiz olmak üzere,

  • Tek diş dolgu tedavisi hizmetlerini içerir.

Anlaşmalı kurumlaramızdaki diğer göz tedavilerinizde %40’a, optik ve güneş gözlüğü alışverişlerinizde %60’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca diğer diş tedavileriniz için, Türk Diş Hekimleri Birliği’nin asgari fiyat tarifesi üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Dolgu tedavisi hariç diğer hizmetlerden yıllık limitler dahilinde sigortalının yakınları da yararlanabilir.Anlaşmalı kurumlarımızda sağlanan göz muayenesinden Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak yararlanmak istemeniz durumunda SGK tarafından alınan muayene katılım bedelini ödemeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve randevu için Ayrıcalıklar Kulübü Müşteri Hattı: 0850 399 6060

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.