Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

Önleminizi bugünden alın, ücretsiz ve indirimli hizmetlerle hep sağlıklı kalın

Ayda 15,5 TL'den başlayan ödemeler

Ürünü ilk internette incelediğimde hem kansere karşı koruma sağlaması dikkatimi çekti. Hem de sigortamı yaptırır yaptırmaz beslenme danışmanlığı gibi hizmetleri ücretsiz sağlıyor olması hoşuma gitti. Kolaylıkla başvurarak, uygun bir fiyata hemen aldım.
Tuğçe S., İSTANBUL
Reklamcı

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile, hem sağlıklı bir yaşam, hem de  kanser hastalığına yakalanmanız durumunda destek sunuyoruz.

Neden Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası?

  • Türkiye'de bir ilk olarak cilt kanseri hariç bütün kanser türleri ilk fazından itibaren kapsam altındadır.
  • Kanser hastalığına yakalanmanız durumunda toplu para ödemesi yapılır.
  • Bu maddi desteği ister tedavi masraflarınız ister fatura, kira, kredi gibi diğer masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olarak ücretsiz ve indirimli bir çok hizmetten faydalanabilirsiniz.
  • Satın alınan her bir poliçe için Türk Kanser Derneği’ne 5 TL tutarında bağış yapılmaktadır.
Teminatlar
Kanser Teminatı

Sigorta süresi içinde poliçenizde belirtilmiş kanser türlerinden birisine yakalanmanız durumunda poliçenizde yer alan tehlikeli hastalıklar teminatı tarafınıza ödenir.

Bu ürünle birlikte cilt kanseri hariç tüm kanser türleri ilk fazından itibaren teminat altına alınmaktadır.

Belirtmek isteriz ki; bu bir sağlık sigortası değildir, hastane masraflarınızın ödenmesi taahhüt edilmemektedir. Ödemeye konu sigorta tazminatını, tedavi masraflarınız için kullanabileceğiniz gibi başka ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

Kanser Teminatının geçerli olması için poliçede belirtilen başlangıç tarihinden itibaren 90 gün bekleme süresi uygulanmaktadır. Kanser tazminatına hak kazanabilmeniz için kanser hastalığının teşhisinden sonra 30 gün hayatta kalma şartı aranmaktadır.

Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Teminat ve Prim Tutarları

Bu ürün ile birlikte üç farklı teminat paketi seçeneği sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre dileğiniz paketi seçebilirsiniz.

TEMİNATLAR PAKET 1 PAKET 2 PAKET 3
Kanser Teminatı 50.000 TL 100.000 TL 250.000 TL
Vefat Teminatı 10.000 TL 20.000 TL 50.000 TL
Prim Tutarı (35 yaş-erkek)

16.5 TL x 12 Taksit

29 TL x 12 Taksit

72 TL x 12 Taksit

Prim Tutarı (35 yaş-kadın)

19 TL x 12 Taksit

37 TL x 12 Taksit

91 TL x 12 Taksit

İndirimli ve Ücretsiz Hizmetler

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile birlikte Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz  üye olarak Destekleyici Sağlık Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan Destekleyici Sağlık Hizmetleri;

Hizmet Adı Kullanım Hakkı
24 Saat Tıbbi Danışma Hattı Sınırsız
İkinci Görüş Hizmeti ve Yurt Dışı Tedavi Organizasyonu 1 kez
Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Sınırsız

Ayrıca anlaşmalı hizmet ağında yer alan hastanelerde, spor merkezlerinde, sigarayı bırakma merkezlerinde, ağrı/görüntüleme merkezlerinde, diyetisyen ve psikologlarda %40’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İkinci Görüş Hizmeti hariç diğer tüm ücretsiz/indirimli hizmetlerden poliçenizin ilk gününden itibaren yararlanmaya başlayabilirsiniz. İkinci Görüş Hizmetinin kullanımı için 90 gün bekleme süresi bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve randevu için Ayrıcalıklar Kulübü Müşteri Hattı: 0850 399 6060

*Destekleyici sağlık hizmetlerinden, poliçesi Cigna Finans Çağrı Merkezinden düzenlenmiş olan sigortalılar faydalanabilir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi bir yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Üründeki yenileme garantisi sayesinde sigorta ettirenin ek bir beyanına ihtiyaç olmadan bir yıllık vadesinin sonunda poliçe otomatik olarak yenilenir, yenileme garantisi süresi boyunca geçerli olacak yıllık prim tutarları poliçe üzerinde yer alır.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.