Online Doktor ve Psikolog

Danışmanlık Hizmeti

 

Küresel bir salgın olan Covid – 19 sebebiyle hepimiz, kendimiz ve sevdiklerimiz için endişelendiğimiz günlerden geçiyoruz. Sosyal izolasyonun bu salgını yenmek konusunda ne kadar önemli olduğunu biliyor ve zorunlu olmadıkça evlerimizden dışarı çıkmıyoruz.

7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası kapsamında sunduğumuz online sağlık paketi, sağlık sorunu yaşadığınız anda evinizden çıkmadan doktora danışma ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ve ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Online Doktor ve Online Psikolog Hizmetleri ile sosyal izolasyonunuzu korumanıza yardımcı olmaktadır. 

Uzman doktor veya psikologlarla anında veya ileri bir tarihte, sesli, görüntülü veya yazılı olarak görüşme yapmak için aşağıdaki formu doldurarak online doktor platformuna erişebilirsiniz. Bu hizmetlerden sadece 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ürünümüze sahip müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

Online Sağlık Paketi Hakkında Merak Edilenler

7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ürünümüze sahip müşterilerimizin ücretsiz olarak faydalandığı bu hizmetlerden siz de faydalanmak isterseniz hemen teklif alabilirsiniz.

Hemen Teklif Al

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Desteğe İhtiyacınız Var Mı?

Formu doldurun, sizi arayalım.