Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası

Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası

Size özel
avantajlı fiyatlar

Hem kendimi güvence altına aldım hem de avantajlı hizmetlerden yararlandım ve çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim ilginize. Ömür boyu sizlerle birlikte çalışmak isterim. Çok sağolun.
Sibel G., İSTANBUL

Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu vefat, sürekli sakatlık ve kaza sonucu gündelik hastane tazminatı ile hayatın kötü sürprizlerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırken, bu risklerin gerçekleşmediği durumda ödemiş olduğunuz primleri size iade eder.

Neden Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu vefat riskine karşı sevdiklerlerinize maddi güvence sağlar.
  • Kaza sonucu sakatlık durumunda size toplu para ödemesi yapılır.
  • Kaza sonucu hastanede yatmanız gereken durumlarda size sağlanan maddi destek ile  ister tedavi masraflarınız ister fatura, kira, kredi gibi diğer masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Sigorta süresi sonunda poliçede belirtilen riskler gerçekleşmemiş olursa ödediğiniz tüm primleri BSMV düşüldükten sonra kesintisiz geri alabilirsiniz.

 

Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigortalının, sigorta süresi içinde kaza sonucu vefat etmesi halinde poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık: Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde sigortalıya ödenir.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı:Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, hastanede yattığınız her bir gün için poliçenizde yazılı teminat tutar size ödenir.

Yaşam Teminatı: Poliçe başlangıcında belirlenmiş olan sigorta süresinin sonunda, sigortalının hayatta olması şartıyla, ödenen tutardır.  Bu teminat, ödenmesi kararlaştırılan primlerden BSMV düşüldükten sonra kalan tutarların toplamıdır.

**Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

** Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz

Teminat ve Prim Tutarları

Üründe kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık, kaza sonucu gündelik hastane ve yaşam teminatları yer almaktadır.

TEMİNAT
Kaza Sonucu Vefat ve Sakatlık Teminatı 50.000 TL 75.000 TL
Kaza Sonucu Gündelik hastane 500 TL 600 TL 
Yaşam  7.386TL  8.462 TL
Prim Tutarı (40 yaş kadın/yıllık ödeme) 800,88 TL 914,16 TL
Poliçe süresi 10 Yıl 10 Yıl

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.