Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası

Geleceğiniz Güvende, Primleriniz İade

Size özel
avantajlı fiyatlar

Hem kendimi güvence altına aldım hem de avantajlı hizmetlerden yararlandım ve çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim ilginize. Ömür boyu sizlerle birlikte çalışmak isterim. Çok sağolun.
Sibel G., İSTANBUL
 

Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu vefat, sürekli sakatlık ve kanser teminatları ile hayatın kötü sürprizlerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırken, bu risklerin gerçekleşmediği durumda ödemiş olduğunuz primleri size iade eder.

Neden Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu vefat riskine karşı sevdiklerlerinize maddi güvence sağlar.
  • Kaza sonucu sakatlık durumunda size toplu para ödemesi yapılır.
  • Kanser hastalığına yakalanmanız durumunda toplu para ödemesi yapılır.
  • Kanser hastalığı nedeni ile sağlanan maddi desteği ister tedavi masraflarınız ister fatura, kira, kredi gibi diğer masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Sigorta süresi sonunda poliçede belirtilen riskler gerçekleşmemiş olursa ödediğiniz tüm primleri BSMV düşüldükten sonra kesintisiz geri alabilirsiniz.

Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigortalının, sigorta süresi içinde kaza sonucu vefat etmesi halinde poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık: Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde sigortalıya ödenir.

Kanser Teminatı: Sigortalının, teminat başlangıç tarihinden sonraki bir tarihte, kanser hastalığına, hayatında ilk kez teşhis konulduğuna veya ameliyat edildiğine dair yazılı ispat belgesi sunduğunda, poliçe üzerinde belirtilen teminat tutarı sigortacı tarafından sigortalıya ödenir. Başlangıç tarihinden itibaren ilk 90 günden sonra ortaya çıktığı teşhis edilen hastalıklara ait poliçede belirtilen tazminat tutarında ödeme yapılır. Kanser tazminatının ödendiği durumda kanser teminatı  sonlanır. Cilt kanseri teminat dışındadır.

Yaşam Teminatı: Poliçe başlangıcında belirlenmiş olan sigorta süresinin sonunda, sigortalının hayatta olması şartıyla, ödenen tutardır.  Bu teminat, ödenmesi kararlaştırılan primlerden BSMV düşüldükten sonra kalan tutarların toplamıdır.

**Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

** Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz

Teminat ve Prim Tutarları

Üründe  kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık, kanser ve yaşam teminatları yer almaktadır.

TEMİNAT
Kaza Sonucu Vefat ve Sakatlık Teminatı 20.000 TL
Kanser 100.000 TL
Yaşam 24.762 TL
Prim Tutarı (40 yaş kadın/yıllık ödeme) 2.600 TL
Poliçe süresi 10 Yıl

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.