Uzun Süreli Hayat Sigortası | Cigna Finans

Uzun Süreli Hayat Sigortası

Yaşamsal ihtiyaçlarınız beklenmedik riskler karşısında koruma altında

Ayda 12,5 TL'den başlayan ödemeler

Bireysel olarak yaptırdığım hayat sigortamın sağladığı maddi güvence sayesinde artık ailem için daha az endişeleniyorum.
Tuğçe S., İSTANBUL
Reklamcı
 

Uzun Süreli Hayat Sigortası ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizin yaşam standartlarını koruma altına almak için destek sunuyoruz. 

Neden Uzun Süreli Hayat Sigortası?

  • Vefat durumunda ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.
  • Kaza Sonucu sakatlık durumunda maddi güvence sağlar.
  • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz

Uzun Süreli Hayat Sigortası

Teminatlar
Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Sigorta süresi içinde  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde başınıza gelebilecek sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde yer alan kaza sonucu sürekli sakatlık teminatı tutarı belirli oranlar dâhilinde tarafınıza ödenir.

*Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

**Uzun Süreli Hayat Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Teminat ve Prim Tutarları

Bu hayat sigortası ürününde vefat teminatı ve kaza sonucu daimi maluliyet ek teminatı yer almaktadır, yıllar itibariyle azalan ve sabit teminat tutarlarını ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Sigorta primi; sigortalının yaşı, teminat tutarı, teminat yapısı ve ödeme periyoduna göre belirlenmektedir. Teminatlar ve prim para cinsi TL’dir. Sigorta primi; sigorta başlangıcında peşin (tek ödeme) ya da ilk yıl içerisinde 12 eşit taksitte (kredi kartının mail order işlemine açık olmasına halinde) veya tercih edilen teminat yapısına göre aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık taksitler ile QNB Finansbank nezdinde bulunan hesaptan ya da kredi kartından tahsil edilir.

Sigorta Süresi

Bu Sigorta ürünü; uzun süreli ve tercihinize göre yıllar itibarıyla azalan ya da sabit teminatlı olup sigorta süresi 2-49 yıl arasında seçilebilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.