Ayrıcalıklar Kulübü

Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü Nedir?

Cigna Finans, avantajlarla dolu ayrıcalıklar dünyasına sizi de çağırıyor! Geleceğinizi güvence altına alırken bugününüzü kolaylaştıracak avantajlı hizmetlerden faydalanmak ister misiniz? Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü’nün sunduğu fırsatlar sayesinde belirli sigorta ürünlerini satın aldığınız andan itibaren size sunulan ücretsiz/indirimli hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü’nde Hangi Hizmetler Bulunur?

Bu ürün ile birlikte üç farklı teminat paketi seçeneği sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre dileğiniz paketi seçebilirsiniz.

Yılda 2 defa ücretsiz olmak üzere;

 • Diş doktoru muayenesi,
 • Diş taşı temizliği,
 • Tek diş röntgeni hizmetlerini içerir.

Anlaşmalı kurumlarda alınan diğer tedaviler, Türk Diş Hekimleri Birliği’nin asgari fiyat tarifesinden uygulanacaktır. Bu hizmetlerden yıllık limitler dahilinde yakınlarınız da faydalanabilir.

Yılda iki defa ücretsiz olmak üzere,

 • Göz doktoru muayenesi,
 • Diş doktoru muayenesi,
 • Diş taşı temizliği,

Yılda bir defa ücretsiz olmak üzere,

 • Tek diş dolgu tedavisi hizmetlerini içerir.

  Anlaşmalı kurumlarımızdaki diğer göz tedavilerinizde %40’a, optik ve güneş gözlüğü alışverişlerinizde %60’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.Ayrıca diğer diş tedavilerinizi, Türk Diş Hekimleri Birliği’nin asgari fiyat tarifesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Dolgu tedavisi hariç diğer hizmetlerden yıllık limitler dahilinde sigortalının yakınları da yararlanabilir.Anlaşmalı kurumlarımızda sağlanan göz muayenesinden Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak yararlanmak istemeniz durumunda SGK tarafından alınan muayene katılım bedelini ödemeniz gerekmektedir.

  • Ev Destek Hizmetleri

  Kombi Bakımı, Klima Bakımı, Halı Yıkama hizmetlerinden yılda birer kez ücretsiz yararlanabilir; Ev Temizliği, Ev Taşıma, Ev Tadilat hizmetlerinde %40’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  • Araç Bakım Hizmetleri

  Araç Checkup, Rot & Balans, Klima Bakımı, Lastiklere Nitrojen Gazı Dolumu hizmetlerinden yılda birer kez ücretsiz yararlanabilir; Periyodik Bakım, İşçilik, Araç Yıkama hizmetlerinde %25’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  • Alışveriş İndirim Hizmetleri

  Kuyumcu, Giyim, Ev Tekstili, Ulaşım, Kuru Temizleme hizmetlerinde %30’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  Bu hizmetler yıllık limitler dahilinde yakınlarınız tarafından da kullanılabilir. Sunulan hizmetlerin kullanım koşullarıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  • 24 Saat Tıbbi Danışma Hattı (Sınırsız)
  • İkinci Görüş Hizmeti (Yılda bir kez)
  • Yurt Dışı Tedavi Organizasyonu (Sınırsız)
  • Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı (Sınırsız)

  Ayrıca anlaşmalı hizmet ağında yer alan hastanelerde, spor merkezlerinde, sigarayı bırakma merkezlerinde, ağrı/görüntüleme merkezlerinde, diyetisyen ve psikologlarda %40'a varan indirimler sağlanmaktadır.

  İkinci Görüş Hizmeti hariç diğer tüm ücretsiz/indirimli hizmetlerden poliçenizin ilk gününden itibaren yararlanmaya başlayabilirsiniz. İkinci Görüş Hizmetinin kullanımı için 90 gün bekleme süresi bulunmaktadır.

  Yılda iki defa ücretsiz olmak üzere,

  • Göz doktoru muayenesi,
  • Diş doktoru muayenesi,
  • Diş florür uygulaması hizmetleri sunulmaktadır.

  Ayrıca anlaşmalı hizmet ağında yer alan kırtasiyelerde, meslek belirleme danışmanlığı hizmetinde, dil, bilgisayar ve hobi kurslarında %50'ye varan indirimler sağlanmaktadır. Bu hizmetlerden yıllık limitler dahilinde bir yakınınız da faydalanabilir.

  Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü'ndeki Hizmetlerden Nasıl Faydalanabilirim?

  Hizmetlerden faydalanabilmeniz için bekleme süresi bulunmamaktadır. Poliçeniz yürürlüğe girer girmez bu hizmetlerden yararlanmaya başlanabilirsiniz.

  Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü’nün sunduğu hizmetlerden faydalanmak için 0850 399 6060 numaralı Ayrıcalıklar Kulübü Müşteri Hattını arayıp randevu almanız yeterlidir. Randevuların organize edilmesi danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir.

  Cigna Finans Emeklilik, Ayrıcalıklar Kulüpleri’nin sunduğu avantajların kapsamını değiştirme veya ayrıcalıkları tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir.

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
  Formu doldurun, sizi arayalım.