Cigna Finans Emeklilik

İnternet Sitesi Gizlilik Uyarısı

 

Gizlilik Uyarısı

Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Uyarısı”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Tanımlar

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. (bundan sonra Cigna Finans Emeklilik olarak geçecektir.) emeklilik ve hayat sigortacılığı alanında faaliyet göstermektedir. www.cignafinans.com.tr sitesi bundan böyle Web Sitesi olarak geçecektir.

Amaç

Cigna Finans Emeklilik bu site aracılığıyla müşterilerine; doğru, hızlı ve güvenilir bilgi akışını sağlamak, müşterilerin problemlerini en kısa yoldan Cigna Finans Emeklilik’in ilgili birimine bildirmelerini sağlamak, böylece internet teknolojisinin ve Cigna Finans Emeklilik müşterisi olmanın avantajlarını kullandırmak amacındadır.

Cigna Finans Emeklilik müşterisi olmayanlara internet sitesi yoluyla sigortacılık hakkında temel bilgiler vermek, Cigna Finans Emeklilik’in ürünlerini tanıtmak, bireylerin karşılarındaki riskleri en aza indirerek geleceğe umutlu bakmalarını sağlamanın yollarını göstermek amacındadır.

Cigna Finans Emeklilik Web Sitesi

www.cignafinans.com.tr Cigna Finans Emeklilik’in bir sigorta şirketi olarak kurması yasaca talep edilen resmi web sitesidir. Web sitesi internet üzerindedir ancak kayıtlar ve müşteri bilgileri internet üzerinde değildir. Tüm müşteri ve poliçe bilgileriyle, bu bilgilerin fer-i nitelikteki uzantıları Cigna Finans Emeklilik tarafından yönetilen ve Cigna Finans Emeklilik’in Genel Merkezinde bulunan bilgi depolama merkezindedir. Site yüksek güvenliklidir. Cigna Finans Emeklilik, bilişim teknolojilerinin elverdiği ölçüde web sitesinin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır.

Web sitesinin ve içeriği bilgilerin gizliliği ile ilgili verilen taahhütler sadece www.cignafinans.com.tr içerisinde geçerlidir, hiçbir şekilde bu adresten başka bir adreste bulunan web sitelerini kapsamaz. Cigna Finans Emeklilik’in web sitesi üzerinde bulunan, diğer web sitelerine ait linkler, reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin; bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Cigna Finans Emeklilik sorumlu değildir.

Bilgilerin Paylaşımı

Cigna Finans Emeklilik bu site aracılığıyla üçüncü kişilerden aldığı ya da müşterilerine ait olan bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. Cigna Finans Emeklilik; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, yanlızca gerekli yetkiler çerçevesinde bu bilgileri açıklayacaktır. Müşterilerimizin web sitemiz üzerinden yaptıkları işlemler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Diğer Hükümler

Web Sitemiz'de yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki her türlü telif hakları, Cigna Finans Emeklilik'e aittir. Web sitesimiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik veya data üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, Cigna Finans Emeklilik’in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Cigna Finans Emeklilik gizlilik politikasında değişiklikler yapabilir, bu nedenle “Gizlilik Uyarısı” sayfasını periyodik olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu “Gizlilik Uyarısı” Cigna Finans Emeklilik’in web sitesi ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkiyi oluşturur, taraflar veya bu site nedeniyle oluşmuş her türlü ilişkinin tarafları açısından bağlayıcıdır. Aksi yazılı olarak bilahare kararlaştırılmadıkça, www.cignafinans.com.tr’ye karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Desteğe İhtiyacınız Var Mı?

Formu doldurun, sizi arayalım.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında ayrıntılı bilgi için Aydınlatma Metni, Gizlilik Politikası ve KVKK Başvuru Formu’na bakabilirsiniz.